Первый дом сдан в эксплуатацию

27 ноября состоялось торжественное введение в эксплуатацию первой очереди строительства жилого комплекса «Фаворит».

Основатель и владелец компании Борислав Розенблат держит декларацию о сдаче в эксплуатацию первого дома.

Говорит Антонина Алексеевна ― первый покупатель:

«Я придбала квартиру в «Фавориті» в лютому місяці цього року, коли на цьому місці було зведено лише 2 поверхи. Я повірила цій компанії, повірила в цей проект і я з задоволенням можу сказати, що мої сподівання повністю виправдані.

Не минуло й року, а я вже бачу готовий до заселення будинок, в якому квартири з высокими стелями, з якісними вікнами, з рівно поштукатуреними стінами, з автономним опаленням німецького виробництва в кожній квартирі. Будинок з європейськими під’їздами і навіть зеленими газонами навколо.

Я далека від того, щоб всіляко вихваляти це будівництво, але, думаю, ви погодитесь, що це чи не єдина багатоповерхівка в нашому місті, яку намагалися зробити якомога кращою, а не економили на кожній дрібниці. Можливо не все вдалося. Кожен знайде якісь недоліки, скільки людей – стільки й думок, але відчувається, що коли його будували про мене як про клієнта думали, а не робили по принципу «і так згодиться». Тут, поглянувши на дах, на гранітні сходи до під’їзду чи навіть на плитку на тротуарі, видно повагу до клієнта.

Ні для кого з присутніх, думаю, не секрет, що в останні роки переважно всі новобудови в нашому місті або дуже довго будувалися, або залишалися недобудованими.

Сподіваюсь, що досвід комплексу «Фаворит» відродить у покупців довіру до житлового будівництва.

Дякую всім будівельникам, підрядникам, а також всім хто причетний до цього будівництва, що швидко й якісно побудували цей чудовий будинок, в якому, сподіваюсь, нам буде комфортно й затишно жити».

Ленточку перерезает Антонина Алексеевна, которая первой приобрела квартиру в новом жилом комплексе.

«В следующем доме мы хотим планировку сделать таким образом, что бы в нем преобладали двухкомнатные квартиры. Это формат 55-60 кв. м. с неизменно высоким качеством работ – енергозберегающие технологии, ровно пошпаклеванные стены, стяжка пола, бронированные двери – но с немного другой планировкой. Сейчас полным ходом идет разработка проекта и в марте 2013 года мы планируем начать строительство» ― сказал основатель и владелец компании «Фаворит» Борислав Розенблат.

Борислав Розенблат: «Проданы уже 67 квартир, то есть больше половины, остальные будут проданы в скором времени, поскольку оформляются документы по программе “Доступное жилье”. Кстати, в следующих домах мы изменим соотношение количества квартир, в этом слишком много построили однокомнатных.»

Сергей Рыжук, глава облгосадминистрации: «Тут дуже важливо, що застосовані новітні технології і вони настільки сучасні і важливі, щоб збудувавши будинок, люди, які отримали житло, десятками років не заглядали в ремонти і інші проблеми, які в нас у масі зберігаються в житловому фонді».

Квартиры нового дома оснащены современной вентиляционной системой, которая исключает накопление газа в помещениях, и автономным отоплением производства Германии. Вся электропроводка ― медная, в санузлах пол с подогревом, двери бронированные. Коэфициент энергосбережения вдвое превышает норму.

Владимир Дебой, городской глава: «Борис Семенович, я вітаю вас і ваш колектив, і ви правильно сказали, це прорив довіри житомирян до будівництва»

В подъездах установлено автоматическое включение света.

«От нас, строителей, просьба, после здачи этого дома, выслушать наши пожелания в законодательной базе, Геннадий Григорьевич [Зубко] особенно вам, потому что сегодня тяжело нам с существующими положеннями строить. Мы можем строить гораздо быстрее, качественнее и дешевле. Я вам гарантирую. Но нужна от вас законодательная инициатива помочь нам в этом вопросе» ― сказал Виктор Крюков, координатор инвестиционного проекта.

Геннадий Зубко, народный депутат Украины: «Ті штрафні санкції, які сьогодні накладаються, які сьогодні є, як загроза над любим інвестиційним проектом, потрібно знімати. Якщо сьогодні вже видана ліцензія, якщо сьогодні люди вже пройшли експертизу проекту, не потрібно їм заважати».

Заказать звонок Динамика строительства

Заказать звонок